Olló balkezes lekerekített heggyel

A termék kódja:W10897163
Gyártó:Herlitz

Kapcsolódó termékek

Gyerek olló lekerekített heggyel, balkezesek számára. Ergonómikus kialakítású, vidám színekben és szép mintával. Hossz: 13 cm. Iskolások számára ideális lesz.

A színváltozatot a készlet szerint szállítjuk, a rendelés tartalmát figyelembe vesszük (lányos/ fiús). Ha egy konkrét színt szeretne, kérjük, írja meg kérését a rendelés végén található megjegyzés rovatba.
& nbsp;

34 vásárló értékelése alapján
32×
9. 3. 2021

Kellemes a fogása. Pont kisiskolás méret.

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!