Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Herlitz márka olyan elérhető áron kapható termékeket kínál, amelyek kiváló ergonómiával büszkélkedhetnek, az egyes modellek precízen kidolgozottak. Az elsősöknek alkalmas iskolatáskák a Hama vagy a Stil márka termékeivel együtt az ergonómiát tekintve a legjobban illeszkedő iskolatáskák közé tartoznak. Az áttekintésen kívül az üzletben szerzett tapasztalataink alapján alkotott véleményt is leírtuk.

Miért válassza a Herlitz márkát?

• Német márka (kínai gyártás),
  • minden modell, de legfőképpen a Loop, az UltraLight és a Softlight illeszkednek kiválóan a gyermek hátához
  • nagy hangsúlyt fektetnek a gyermek biztonságára sötétben, szürkületben és napközben is - Oralite modern fényvisszaverő anyag és fluoreszkáló anyag használata a Midi és a SoftFlex modelleknél,
  • az elsősöknek szánt táskák súlya könnyű - 730 grammtól a SoftLight modellnél,
  • a reklamációk százalékos aránya 2021-ben a Detskyeshop s.r.o.-nál: 1,82 %.

Mit javaslunk figyelembe venni a választás során?
  • Különálló elülső cipzáras zseb az elsősöknek szánt Loop és az Ultralight modelleknél, amely kisebb uzsonnás dobozra alkalmas. A válaszfallal kiegészített eredeti alacsony doboz csak szűken fér el a zsebben, ezért inkább a Hama Step by Step dobozát, illetve az Ars Una bármely dobozának használatát javasoljuk.
  • Midi, Smart - kiárusított termékek
TIPPEK!
  • Ebben az évben a kiválasztott modellekhez ismét tollat vagy ollót adunk ajándékba.
  • Minden modell rendelkezik mellkasi övvel.
  • ÚJDONSÁGOK:
    • elsősöknek szánt új FiloLight iskolatáska

Az UltraLight (750 g.) és a SoftLight (900 g.) modellek összehasonlítása

Mindkét táska hátizsák típusú, cserélhető tépőzáras matricával kiegészített. A táskákon lévő hajtóka nem megerősített.
Akkor miben különböznek egymástól?
A Softlight magasabb és jobb felszereltséggel büszkélkedhet - behúzható húzózsinórok és fidlock zár. Német IGR ergonómiai minőségi tanúsítvánnyal is rendelkezik. Másfelől, a SoftLight modelleken lévő zsebek helyet foglalnak el a belső térben, valamint a táska nehezebb is.

Új motívumok a Herlitz Ultralight iskolatásáknál

A legalacsonyabb növésű elsősöknek készült. Kiválóan illeszkedik a háthoz!

Magasság: 36 cm, szélesség: 30 cm, mélység: 21 cm, súly: 730 g (mellkasi övvel és egy matricával mérve)

Új motívumok a Herlitz SoftLight táskáknál

A legkisebb növésű elsősöknek. Kiválóan illeszkedik a háthoz!

Magasság: 38 cm, szélesség: 28 cm, mélység: 23 cm, súly: 900 g

Új motívumok a Herlitz LOOP elsősöknek szánt iskolatáskáknál

Az évek által igazolt modell alacsonyabb és normál növésű elsősöknek. Kiválóan illeszkedik a háthoz!

Magasság: 37 cm, szélesség: 31 cm, mélység: 22 cm, súly 900 g

Újdonság Herlitz FiloLight elsősöknek

Táskák új típusú vállpánt rögzítéssel

Magasság: 38 cm, szélesség: 32 cm, mélység: 22 cm, súly: 950 g

Ultimate modell 3. osztályos kortól

Magasság: 41 cm, szélesség: 31 cm, mélység: 22 cm, súly: 650 g

Az egyszerű és könnyű Ultimate táska 3. osztályos kortól alkalmas, környezetbarát. Újrahasznosított PET palackokból készül.

Vissza a hírek listájához
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek