Matricák, kitűzők, függők, kulcstartók iskolatáskákhoz

Ha a gyermeke ki akar tűnni a többiek közül, ön viszont nem szeretne minden évben új hátizsákot venni, akkor próbáljon felajánlani neki egy matricát, fityegőt vagy kitűzőt a kínálatunkból. Minden gyermeknek megvan a kedvenc motívuma, és nálunk biztosan megtalálja a hátizsákjához illő helyes kiegészítőt. A kínálatunkban találhatóak Nikidom Roller kitűzők gurulós iskolatáskákhoz, szivecskés, lovas, párducos, smileys, focis matricák, vagy tematikus jelvénykészletek az Ergobag Prime iskolai hátizsákra. Minden régebbi iskolatáska modell egy csapásra eredeti és menő lehet, pont úgy, ahogy azt a gyerekek szeretnék!
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 7Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

15.08.

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.

MenuX

InformaceX