Matricák, kitűzők, függők, kulcstartók iskolatáskákhoz

Ha a gyermeke ki akar tűnni a többiek közül, ön viszont nem szeretne minden évben új hátizsákot venni, akkor próbáljon felajánlani neki egy matricát, fityegőt vagy kitűzőt a kínálatunkból. Minden gyermeknek megvan a kedvenc motívuma, és nálunk biztosan megtalálja a hátizsákjához illő helyes kiegészítőt. A kínálatunkban találhatóak Nikidom Roller kitűzők, Fortnite fityegők, szivecskés, lovas, párducos, smileys, focis matricák, vagy tematikus jelvénykészletek az Ergobag Prime iskolai hátizsákra. Minden régebbi iskolatáska modell egy csapásra eredeti és menő lehet, pont úgy, ahogy azt a gyerekek szeretnék!
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 4Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek