Ergobag hátizsákok

A német Ergobag gyártó termékei luxuskategóriás, minőségi anyagokból készült, ergonomikus hátizsákok.
A gyártó nagy hangsúlyt fektet a táskák egészséges kialakítására: az egyedi felépítésnek köszönhetően a súly nagy része a deréktájékon oszlik el, a hátrész ergonomikusan formált. A hátizsákok fő előnyei:

• mellkas- és derékpántokkal rendelkeznek, ezek használatával az össztömeg kb. 50%-a a csípő és a derék környékére helyeződik át, amely a gyermek testének legstabilabb területe,
  • a vállpántok magassága állítható, a hátizsák így mindig megfelelően illeszkedik a növésben lévő gyermek hátához,
  • egy rekesszel rendelkeznek, amelyben belső osztás található, a szűkíthető pántoknak köszönhetően a táska tartalma a hátrészhez közelebb kerül, így csökken a terhelés,
  • a kulacs a hátizsák belsejében helyezhető el, vízhatlan anyaggal van elválasztva a táska belső terétől.

Kínálatunkban megtalálhatók a gyártó kisgyermekek és óvodások számára tervezett hátizsákjai, az Ergobag Mini modellek (3-6 éves korig), az alsósoknak javasolt Ergobag Prime hátizsákok (6-11 éves korig), illetve a felsősöknek és idősebb diákoknak ajánlott Ergobag Satch modellek (11-18 éves korig).

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 3Következő
Iskolai hátizsák Satch Berry Bash
43200 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Iskolai hátizsák Ergobag prime Fluo Mystic
48514 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek