LEGO Ninjago Prime Green Easy iskolatáska 3db. készlet

Teherbírás:7
Térfogat:18 l
Gyártó:Lego
A háromrészes iskolai készlet egy LEGO iskolatáskából, egyszintes tolltartóból és azonos motívumú sporttáskából áll. Könnyű és tágas iskolatáska, engedéllyel rendelkező Lego® Ninjago motívummal, amely alkalmas az első osztályosoknak az általános iskola negyedik osztályáig. A Lego ninjago iskolatáska elegendő helyet biztosít az összes szükséges könyvnek és notebooknak, egy üvegnek és egy snackdoboznak.

A táska leírása:
  • vonzó dizájn LEGO® motívummal
  • könnyű szerkezet, súlya csak 790 g
  • ergonomikus hátlap
  • fedél műanyag zárral, tágas főzseb
  • állítható, párnázott vállpántok fényvisszaverő csíkokkal a nagyobb biztonság érdekében
  • elülső zseb tolltartónak
  • állítható mellpánt
  • megerősített alj lábakkal a jobb stabilitás és a szennyeződés és nedvesség elleni védelem érdekében
  • rekesz a nehezebb tárgyaknak, amely hátul tartja őket, és egyenletes súlyeloszlást biztosít
  • kulcstartó, menetrend és névcímke az aktatáskában
  • 2 oldalsó hálós zseb, pl. 0,5 literes kulacshoz

Méretek: 30 x 40 x 21 cm
Súly: 790 g
Térfogat: 18 l
Anyag: 300D / 600D poliészter

Tolltartó :
Lego Ninjago motívummal ellátott tolltartó egy kihajtható, gumis kialakítású füllel az írószerek, vonalzók és radír tárolásához. Tartalmazza az összes szükséges eszközt egy iskolai napra.
Tartalma: 2 grafit ceruza, 10 színes ceruza, 4 széles színes ceruza, radír, hegyező, egyenes és háromszög vonalzó.Méretek: 14 x 20 x 4 cm Súly: 320 g Térfogat: 0,5 l Anyag: 300D / 600D poliészter

Sporttáska:
Sporttáska Lego motívummal kirándulásokhoz, sportoláshoz vagy szabadidős tevékenységekhez. Könnyen nyitható és zárható. A biztonsági zár kinyitja a hevedereket, ha erősen meghúzzák. A táska tartós anyagból készült, PVC használata nélkül. Papucs vagy nedves törülköző hordozására is ideális Méretek: 42 x 34 cm, Térfogat: 11 l

AZ ÁRÚ CSAK CCA ELSŐ JÚLIUS HÉTEN LESZ KISZÁLLÍTVA!