Iskolatáska Topgal AIRA 25011 B
| A termék kódja: | AIRA_25011_B |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 22 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A könnyített, megerősített, klasszikus szabású iskolatáska ideális minden kis focista számára, 110 cm testmagasságtól. A táska önállóan megáll, vízálló aljjal és támasztó lábakkal rendelkezik. Az egyrekeszes AIRA iskolatáska a klasszikus táska ultrakönnyű változata. A speciális hátrendszer anatómiailag a gyermekek hátához igazodik. A könnyű nyitást és zárást a Fidlock mágneses zár biztosítja.
A tágas fő rekeszben rendszerezőt, két kis zsebet apróságok számára és névcímkét talál. Oldalt két erős zseb található 0,5 literes kulacs számára. Az elülső zsebben levehető kulcskarabiner található, továbbá kényelmesen elfér benne a PENN 25011 tolltartó azonos dizájnban, illetve uzsonnás dobozaink kivehető rendszerezővel.
Fő jellemzők
- súlya valamivel több mint 1 kg
- egy rekesz rendszerezővel és kis elülső zsebbel
- merev, anatómiailag formázott hát műanyag merevítéssel
- fényvisszaverő elemek: a táska elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- mágnesek a vállpántok végén (a lelógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- erős, vízálló alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékpánthoz
- akasztófül a táska padra akasztásához
- magasságban állítható mellkasi csat
- levehető kulcskarabiner
- állítható vállpántok
- PU bevonat az eső ellen
- mágneses zár
Paraméterek
- Súly: 1.20 kg
- Méretek: (m × h × sz) 37 x 21 x 29 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7.00 kg
- Térfogat: 22 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály
















