Iskolatáska Topgal AIRA 23034 B
| A termék kódja: | AIRA_23034_B |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 22 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Az egyrekeszes AIRA iskolatáska a klasszikus iskolatáska ultrakönnyű változata. A speciális hátrendszer anatómiailag a gyermekek hátához igazodik. A könnyű nyitást és zárást egy speciálisan kifejlesztett, mágnessel ellátott műanyag zár biztosítja.
A tágas fő rekeszben rendszerezőt, két kis zsebet apróságok számára és névcímkét talál, az elülső zsebben pedig kulcskarabinert. Oldalt két erős zseb található 0,5 literes kulacs számára. A részletek számítanak, ezért a táskát kiegészítheti az azonos dizájnú PENN 23033 tolltartóval. Nálunk uzsonnás dobozt is vásárolhat rendszerezővel.
Fő jellemzők
súlya valamivel több mint 1 kg merev, anatómiailag formázott hát műanyag merevítéssel egy rekesz rendszerezővel és kis elülső zsebbel magasságban állítható mellkasi csat állítható vállpántok hurkok derékpánthoz mágnesek a vállpántok végén (a lelógó végek könnyebb rögzítéséhez) fényvisszaverő elemek: a táska elején és oldalain, valamint a vállpántokon vízlepergető bevonat erős, vízálló alj TOPDURA anyagból, lábakkal a táskát az ITC Zlín intézetben tesztelték levehető kulcskarabiner akasztófül a táska padra akasztásához fogantyú a kézben való hordozáshoz
Paraméterek
Súly: 1,20 kg Méretek: (m x h x h) 37 x 21 x 29 cm Anyag: 100% poliészter Teherbírás: 7.00 kg Térfogat: 22 l Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály









