Iskolatáska Herlitz Loop Dinoszaurusz

Szélesség:31 cm
Magasság:37 cm
Térfogat:15 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Herlitz
A Herlitz iskolatáska Loop Dinoszaurusz az 1.- 3. osztályos általános iskolás tanulók számára alkalmas. Az egykamrás kék-naracssárga hátizsákot dínós motívum díszíti, a kisiskolások hátára ideális. A táska nagy előnye, hogy ergonómikusan párnázott légáteresztő háttal rendelkezik és könnyű. Ez biztosítja viselés közben a magas komfortérzetet. A táska belső része textil válaszfallal van elválasztva a füzetek és a könyvek stabil elhelyezése érdekében. Az oldalsó zseb részben hálós anyagból készült, ezért elfér benne egy 0,5l- es italos üveg is. Az elülső cipzáras zseb ideális a tízórais doboznak. A gyermek biztonságának növelése érdekében ködben, vagy kedvezőtlen időjárási körülmények esetén az iskolatáska minden oldala fényvisszaverő elemekkel van ellátva.

További leírás:
  • légáteresztő, ergonomikusan formázott, párnázott hát
  • egy főkamra több részre osztva
  • anatómiailag formázott, párnázott és magassághoz állítható vállpántok
  • könnyen zárható műanyag csattal és fényvisszaverővel
  • két oldalsó nyitott gumis zseb, alkalmas a kulacsnak
  • elülső külső cipzáras zseb
  • állítható mellkaspánt
  • fényvisszaverő elemek az iskolatáska minden oldalán az optimális láthatóságért a sötétben (anyaga: 3MTM Scotchlite TM)
  • stabil műanyag alj
  • vízállóság

Méretek: 37 x 31 x 22 cm
Súly: 0,93 kg
Térfogat: 15 l
Garancia: 2 év
Anyaga: Poliészter

Gyártó: Herlitz

1 vásárló értékelése alapján
25. 8. 2021

Leendő elsős fiamnak, szettben rendeltem. Tökéletes!Egy apróságot hiányolok csak: a tolltartóban v a táska fedelének belsejében lehetne helye az órarendnek.

Hasonló termékek