Hama Coocazoo ScaleRale, Soniclights Green hátizsák és USB Flashdisk 16GB ajándékba

Hama USB 16GB
ajándék ingyen
Hama USB 16GB
Mélység: 20 cm
Szélesség:30 cm
Magasság:45 cm
Teherbírás:10
Térfogat:30 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama

Kapcsolódó termékek

- iskolai hátizsák a 3. osztálytól kezdve elemi iskola
- ÖKOLÓGIAI TERMÉK, AZ ANYAG KÉSZÜLÉKETT KERESZTETT PET-Üvegpalackokból készül (készletben 37,8 db 0,5 l-es palack fogyasztott)
- káros impregnálás nélkül - PFC INGYENES
- hátizsák nemcsak iskolához, hanem sporthoz és szabadidőhöz is
- a vállpántok folyamatos magassági beállításának lehetősége a táskában lévő forgó mechanizmus segítségével, biztosítja a vállpánt pontos beállítását közvetlenül a gyermek hátán (ergonómikus beállítás a háttámla méretének megfelelően)
- Légáteresztő hátsó párnázat habbal készült Mash anyagból, a kényelmes viselet érdekében, az optimális légáramlás érdekében
- TÖKÉLETEN KÁRTYÁVAL HASZNÁLHATÓ MAGAS MÉRTETÉS ÉS A MAGAS ÉS HOSSZÉK BEÁLLÍTHATÓ HASZNÁLATOS SZERKEZETEK GARANCIA EGÉSZSÉGES FEJLESZTÉS VISSZA GYERMEKEKHEZ, HOGY A SCOOCAZO SZÁRMÁNY HÁTTÉRKÉPEKET GET AG BIZONYÍTVÁNY
- a MAtchPatch életmód vonallal kompatibilis hátizsák (a cipzár fogantyúit, a csatokat és a tépőzáras logót más színkombinációkhoz cserélheti, és így egyedi hátizsákot kap, igényei szerint)
- vállpántok, S alakú fényvisszaverő elemekkel, varratok nélkül (nem vágnak bele a vállakba, jól és szorosan ülnek a hátán, és könnyen kezelhetők)
- víztaszító YKK márka cipzár
- fejhallgató-kimenet a zene kényelmes hallgatásához
- oldalsó hevederek
- állítható, levehető mellkasi heveder anti-stop ütközővel
- levehető deréköv
- a nagyobb biztonság érdekében a hátizsák mindkét oldalán fényvisszaverő elemek
- fényvisszaverő szalag a hátizsák elején a vaku rögzítéséhez
- 2 rögzítőpánt a hátizsák elején, pl. Gördeszka, dzseki vagy sisak rögzítéséhez
- párnázott fogantyú, hátizsák hurok
- tömör, párnázott alj
- két nagy zseb elegendő helyet biztosít a könyvekhez és A4-es méretű mappákhoz, párnázott laptop zseb 15,6 ”
- zseb szervezővel dokumentumokhoz, irodaszerek, karabiner a kulcsokhoz
- tágas elülső zseb, például egy snack dobozhoz
- két oldalsó hálózseb, pl
- titkos zseb a hátizsák hátulján

- külső méretek: w.30 x d.20 x h.45 cm
- térfogata: 30 l