Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Gyermek pizsama

Válasszon a kínálatunkban található számos gyermek pizsama, valamint kezeslábas pizsama közül. A termékek közt hosszú ujjú és rövid ujjú modellek egyaránt találhatóak. Ezen felül a kínálat gyerek hálóingeket is tartalmaz.

Cornette termékeket csak ajánlani tudjuk - mindezt saját tapasztalatainknak köszönhetően. Egy lengyel vállalatról van szó, amely  olyan TOP minőségű nagyon kellemes anyagokat használ (100% pamut), amelyek az Öko-Tex szabvány szerint tanúsítottak. A minőségi nyomtatás számos mosási ciklust kibír. A mókás motívumoknak köszönhetően gyermekei várni fogják, hogy mikor bújhatnak ágyba!

Az eredetileg török Vienetta Secret márka jó minőséget (100% pamut) és időtálló modern dizájnt kínál. Pontos varrásaival hívja fel magára a figyelmet, amelyek a Cornette termékeknél használt varráshoz hasonlóan nem kaparnak, a Vienetta pizsama azonban kedvezőbb áron kapható. A fiúk és a lányok is biztosan megtalálják kedvencüket a széles kínálatban.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX