Diák hátizsák SPIRIT Vintage Dark Blue

Szélesség:32 cm
Magasság:48 cm
Gyártó:Spirit
Két rekeszes diák hátizsák Vintage MP3 lejátszó csatlakozással van felszerelve. Csak csatlakoztassa a csatlakozót a vállpánt foglalatába. Tárolja az iskolai kellékeket két nagy rekeszeiben, zsebekben a laptop és tablet elhelyezésére vagy egy elülső vagy két cipzáros oldalos zsebekben. Anatómiailag formázott hátlfal, maximális komfortos. Az állítható vállpántok ergonomikus alakzattal is rendelkeznek, a mellkasi őv biztosítja, hogy a hátizsák ne csússzon a vállakról. Ragasztó szalagok a hátizsák oldalán vannak, hogy a hátizsák űrtartalmát az igényeknek megfelelően állítsák be.

Jellemzők:
- két rekesz
- zseb a laptop és a tablet elhelyezésére
- cipzáras elülső zseb
- két oldalos cipzáras zseb
- anatómiailag formázott, párnázott hátfal
- állítható vállpántok ergonómikus kialakítással
- megerősített fül a hátizsák szállításhoz
- vízálló anyag
- ragasztó szalagok

Méret: 48 x 32 x 21 cm
Súly: 860 g

Gyártó: Gatarić

2 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.