SPIRIT Securitas diák hátizsák

Térfogat:27 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Spirit
Egy tágas rekesszel ellátott diák hátizsák. Az elegáns megjelenése és a kompakt alakja kellemes társat biztosít a mindennapokhoz.
A hátizsák jól szellőző megerősített háttal, állítható vállpántokkal és beépített mellkasi pánttal rendelkezik. Az egy tágas rekeszbe rengetek iskolai dolog elfér, a diákok értékelni fogják a két speciális párnázott zsebet a tablet, illetve a notebook elhelyezésére. Az apróságokat az elülső zsebben lehet elrejteni.

Áttekintés:
  • Egy tágas rekesz megerősített zsebekkel a tablet, illetve a notebook számára
  • Kis elülső cipzáras zseb
  • Titokzseb a hátizsák hátsó részén
  • Megerősített, jól szellőző háti rész
  • Ergonomikus, állítható vállpántok
  • Beépített mellkasi pánt
  • Szilárd fül a táska hordozásához
  • Fényvisszaverő elemek a nagyobb biztonság érdekében félhomályos és sötét időben
  • Fedett cipzárak
Méretek: 48 x 31 x 18 cm
Tömeg: 560 g
Térfogat: 27 l

Gyártó: Gatarić

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.