Bagmaster GALAXY 9 A iskolatáska, Koh-I-Noor színes ceruza ajándékba

Térfogat:22 l
Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Háromrekeszes lányos iskolatáska magasabb növésű elsős diáklányok számára. Alacsonyabb termetű gyermekek számára második iskolatáskaként lesz alkalmas (általános iskola 3. osztálytól).
Ennek a táskának a kialakítási minősége nagyon jó. A Galaxy táskák minőség és nagyság szempontjából összehasonlíthatók az Alfa típusú táskákkal ugyanettől a gyártótól vagy a Topgal gyártó táskáival (Bebe, Coco, Endy,…) A fő kamra belső részében, egy átvarrt anyagban található a nagy hatékonyságú, de könnyű, ergonómiailag kiképzett alumínium váz, amely a háti részhez van rögzítve. Ez a váz fiziológiailag alakítja a háti részt, ezzel is támogatja gyermeke gerincoszlopának fejlődését. Ennek és a jól beállított vállhevedereknek és kiegészítő hevedereknek köszönhetően a hátizsák kiválóan illeszkedik a gyermek hátához.
  • háromrekeszes könnyű iskolatáska
  • ergonomikusan kialakított, párnázott, alumínium vázzal ellátott hátrész
  • állítható, puhán párnázott vállhevederek
  • kiegészítő hevederek a vállhevederekhez a háton való jobb illeszkedés érdekében