Bagmaster GALAXY 9 A iskolatáska, Koh-I-Noor színes ceruza ajándékba

Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Hasonló termékek

Háromrekeszes lányos iskolatáska magasabb növésű elsős diáklányok számára. Alacsonyabb termetű gyermekek számára második iskolatáskaként lesz alkalmas (általános iskola 3. osztálytól).
Ennek a táskának a kialakítási minősége nagyon jó. A Galaxy táskák minőség és nagyság szempontjából összehasonlíthatók az Alfa típusú táskákkal ugyanettől a gyártótól vagy a Topgal gyártó táskáival (Bebe, Coco, Endy,…) A fő kamra belső részében, egy átvarrt anyagban található a nagy hatékonyságú, de könnyű, ergonómiailag kiképzett alumínium váz, amely a háti részhez van rögzítve. Ez a váz fiziológiailag alakítja a háti részt, ezzel is támogatja gyermeke gerincoszlopának fejlődését. Ennek és a jól beállított vállhevedereknek és kiegészítő hevedereknek köszönhetően a hátizsák kiválóan illeszkedik a gyermek hátához.
  • háromrekeszes könnyű iskolatáska
  • ergonomikusan kialakított, párnázott, alumínium vázzal ellátott hátrész
  • állítható, puhán párnázott vállhevederek
  • kiegészítő hevederek a vállhevederekhez a háton való jobb illeszkedés érdekében
  • állítható mellkasi öv
  • a fő és a középső rekesz A4-es formátum számára alkalmas
  • a harmadik rekeszen belül jól áttekinthető szervező zseb található
  • két elülső zseb – a felső tolltartó és aprócikkek számára alkalmas, az alsóban pedig elfér a tízórais doboz
  • oldalsó hálós zseb üveg tárolására, amely egy cipzáras anyagzsebbel van lefedve (szélesebb üveg számára)
  • jól látható fényvisszaverő elemek
  • műanyaggal megerősített fogantyú
  • fül a táska felakasztásához
  • minőségi cipzárak
  • a táska gyártásához használt anyagok megfelelnek az EU szabványainak

Műszaki adatok:
Méretek: 40 x 29 x 21 cm
Tömeg: 0,99 kg
Térfogat: 17 l
Teherbírás: 7 kg
Anyag: 100 % poliészter
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.