Baagl Zippy iskolatáskák

Bemutatjuk a Baagl hátizsákok legközkedveltebb modelljét - a Baggl Zippy termékcsaládot, amely bátor fiúknak és lányoknak készült, kihajtható hajtókával ellátott. Ennek köszönhetően a diákok közvetlenül az iskolapadból is könnyedén elérhetik a segédeszközöket. Elég, szétcipzárazni a hajtóka két oldalát! Az iskolatáska a csúsztatható hátrendszernek köszönhetően a gyerekkel együtt nő. Természetesen szervezővel és tízóraira szolgáló, csattal ellátott elválasztott zsebbel is ellátott. A modellt közepesen magas diákoknak és magasabb elsősöknek ajánljuk. Szélesebb vállpántokra kell számítania, amelyek puhák, mégis igazodnak a testhez. 
 
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 2Következő
BAAGL Zippy Bagoly iskolatáska és tornazsák ajándékbaAjándék
30 810 Ft
Elérhetőség: 2 nap
BAAGL Zippy Flamingó iskolatáskaAjándék
30 810 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

15.08.

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.

MenuX

InformaceX