Baagl Zippy flamingó iskolatáska
| A termék kódja: | BAAGL_A-32108 |
| Mélység: | 17 cm |
| Szélesség: | 28 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Teherbírás: | 6 kg |
| Térfogat: | 18 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Baagl Presco Group |
Baagl Zippy Flamingó iskolatáska tökéletes társ minden kisiskolás lány számára. A táskát a kényelem, a gerinc egészséges fejlődése és a praktikus mindennapi használat szem előtt tartásával tervezték.
Az iskolatáska ergonomikusan kialakított hátrésszel és állítható ERGO ADJUSTABLE SYSTEM hátrendszerrel rendelkezik, amely lehetővé teszi a gyermek testalkatához való ideális igazodást. A mindössze 1 000 g-os könnyű szerkezetnek köszönhetően egész nap kényelmes viseletet biztosít.
A praktikus felnyitható fedél megkönnyíti az iskolai felszerelések elérését akár közvetlenül a padból is. A táska belsejében áttekinthető rendszerező található rögzítő gumipánttal az egyenletes súlyelosztás érdekében, valamint átlátszó zseb az órarend számára.
A felszereltség része két oldalsó hálós zseb kulacs számára, valamint egy hőszigetelt elülső zseb uzsonna vagy apróságok tárolására. A stabil alj és a vízálló anyag minden időjárási körülmény között védi a táska tartalmát.
Az iskolába vezető úton a biztonságot jól látható fényvisszaverő elemek növelik. Stílusos kiegészítőként egy plüss medál teszi egyedivé a táskát.
A ZIPPY termékcsalád iskolatáskáit akkreditált vizsgálólaboratóriumban tesztelték és tanúsították.
Műszaki adatok:
- Méretek: 28 × 37 × 17 cm
- Súly: 1 kg
- Űrtartalom: 18 l
- Teherbírás: 6 kg
- Anyag: 100% poliészter







