Zsákok traktor

Vásároljon iskolás gyermekeinek tornazsákot vagy sportzsákot. A tornazsák megkönnyíti az olyan dolgaik tárolását, amelyeket magukkal kell hordaniuk az iskolába, sőt, emellett a felelősségre és a rendre is tanítja a gyermekeket. Hát nem ideális kombináció?
Tornazsákjaink váltócipőre és sportszerekre is alkalmasak - például a tornaruha is tárolható bennük. A gyermekek mindent kényelmesen belepakolhatnak és a felső összehúzó zsinórral egyszerűen behúzhatják azt.
A padra akasztható tárolók az alsó tagozatosok számára lehetnek leginkább hasznosak - minden szükséges tárgyat egyszerűen belepakolhatnak és mindig minden kezük ügyében lesz.
Kínálatunkban gyermek pénztárcákat, valamint számos, szabadidőre használható, fiúknak és lányoknak alkalmas hátizsákot is talál.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
traktor
Oldal 1 z 1
Traktor cipőzsák(11)
2 650 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Traktor 22 tornazsák(2)
2 817 Ft
Raktáron
BAAGL kotrógép tornazsák(1)
4 150 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Tornazsák Ergobag Harvest
11 333 Ft
Raktáron
traktor
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek