Volt III. Akkumulátoros építő készlet 40x24,5x4,5cm

Választ:
Gyártó:Voltik Toys
Anyag:Műanyag
Kit Volt III. tartalmaz logikai integrált áramköröket, számlálót, SRAM memóriát és mindent, ami 50 digitális modell forrasztás nélküli elkészítéséhez szükséges. A gyerekek kipróbálhatják a logikai elemek (ÉS, VAGY, INVERT) funkcióit és ezek kombinációit, összeállíthatnak kódzárat, berregőket és villogókat, 100 mp-ig késleltető áramkört vagy lépcsőkapcsolót. Lehetővé teszi a bináris rendszer alapjainak elsajátítását, speciális digitális kürt kipróbálását, fénykígyó vagy fényjel, reakcióidő mérő, zenedoboz vagy könnyű ébresztőóra programozását. 4xAA elemet kell behelyezni. Gyermekeknek 12 éves kortól ajánlott.