Tornado Fruity Centropen radírozható rollertoll és hibajavító készlet

Gyártó:Centropen

Iskolai jelölő ajánlott az első gyermekek írásához. Vékony betűtípusnyom, amely nem csöpög, nem iszik vagy akadozik minőségi papíron. Csúszásgátló ergo markolatrész masszázspontokkal, amelyek írás közben aktiválják az úgynevezett ujjreceptorokat, és ezáltal fáradtság nélkül garantálják az egészséges írást. A töltőtollak teljes értékű pótlásaként jobbkezesek, balkezesek és diszgráfusok számára alkalmas. Könnyen ír, nem nyomja.

Áttekintés:
ERGO tartás masszázspontokkal
jobbkezesek, balkezesek és diszgráfiák számára
kék eltűnő tinta
illatosított tinta (banán, alma, eper, málna, áfonya)
vágányszélesség 0, 3 mm

A színes változatot készlet szerint szállítjuk, a megrendelés tartalmának megfelelően (lányok / fiúk) figyelembe vesszük. Ha inkább színt szeretne, írja be kérését a megrendelés végén található megjegyzésbe.

Gyártó: Centropen

Hasonló termékek