Tornado Fruity Centropen radírozható rollertoll és hibajavító készlet

Gyártó:Centropen

Iskolai jelölő ajánlott az első gyermekek írásához. Vékony betűtípusnyom, amely nem csöpög, nem iszik vagy akadozik minőségi papíron. Csúszásgátló ergo markolatrész masszázspontokkal, amelyek írás közben aktiválják az úgynevezett ujjreceptorokat, és ezáltal fáradtság nélkül garantálják az egészséges írást. A töltőtollak teljes értékű pótlásaként jobbkezesek, balkezesek és diszgráfusok számára alkalmas. Könnyen ír, nem nyomja.

Áttekintés:
ERGO tartás masszázspontokkal
jobbkezesek, balkezesek és diszgráfiák számára
kék eltűnő tinta
illatosított tinta (banán, alma, eper, málna, áfonya)
vágányszélesség 0, 3 mm

A színes változatot készlet szerint szállítjuk, a megrendelés tartalmának megfelelően (lányok / fiúk) figyelembe vesszük. Ha inkább színt szeretne, írja be kérését a megrendelés végén található megjegyzésbe.

Gyártó: Centropen

44 vásárló értékelése alapján
42×
9. 9. 2019

A radír nem igazán törli ki az írást, inkább elmaszatolja.

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!