Tornado Fruity Centropen radírozható rollertoll és hibajavító készlet

Hasonló termékek

Centropen Tornado Cool toll(50)
583 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai jelölő ajánlott az első gyermekek írásához. Vékony betűtípusnyom, amely nem csöpög, nem iszik vagy akadozik minőségi papíron. Csúszásgátló ergo markolatrész masszázspontokkal, amelyek írás közben aktiválják az úgynevezett ujjreceptorokat, és ezáltal fáradtság nélkül garantálják az egészséges írást. A töltőtollak teljes értékű pótlásaként jobbkezesek, balkezesek és diszgráfusok számára alkalmas. Könnyen ír, nem nyomja.

Áttekintés:
ERGO tartás masszázspontokkal
jobbkezesek, balkezesek és diszgráfiák számára
kék eltűnő tinta
illatosított tinta (banán, alma, eper, málna, áfonya)
vágányszélesség 0, 3 mm

A színes változatot készlet szerint szállítjuk, a megrendelés tartalmának megfelelően (lányok / fiúk) figyelembe vesszük. Ha inkább színt szeretne, írja be kérését a megrendelés végén található megjegyzésbe.

Gyártó: Centropen

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?