Centropen Tornado Boom toll

A termék kódja:O4211701
Gyártó:Centropen

Iskolai toll, amely ajánlott a gyermekek első írásához kék eltűntethető tintával . A vékony írásnyom nem üt át a minőségi papíron . Csúszásgátló ergo fogózóna masszázs < span class = "hps"> pontokkal , amelyek írás közben aktiválják az úgynevezett tapintási receptorokat ,így garantálja az egészséges írást fáradtság nélkül. A töltőtollak teljes értékű altarnatívája. Megfelelő jobbkezesek , balkezesek és diszgráfiások számára . Szép színes, vonzó kivitelben, öt különböző motívummal.
Gyártó : Centropen

A színváltozatot a készlet szerint szállítjuk, a megrendelés tartalma alapján (lányos / fiús) válasszuk ki. Ha egy konkrét színt szeretne, akkor kérjük írja be a kosár megjegyzés rovatába.

91 vásárló értékelése alapján
80×

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!