Topgal DIDI 25001 G iskolatáska
| A termék kódja: | DIDI_25001_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 22 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A könnyű, megerősített iskolatáska ideális minden 110 cm-nél magasabb kislány számára. A táska önállóan áll, vízálló aljjal és támasztólábakkal rendelkezik. A DIDI egyrekeszes iskolatáska a klasszikus iskolatáska ultrakönnyű változata. A speciális hátrendszer anatómiailag a gyermekek hátához igazodik. A táska könnyű nyitását és zárását a Fidlock mágneses zár biztosítja.
A tágas főrekeszben található egy szervező, két kis zseb apróságok számára és egy névtábla. Az oldalakon két merev zseb található 0,5 literes palackok számára. Az elülső zsebben egy levehető karabiner található a kulcsok számára, ide kiválóan elfér egy azonos kivitelű tolltartó vagy egy uzsonnás doboz is.
Főbb jellemzők:
- súlya alig több mint 1 kg
- egy rekesz szervezővel és egy kis elülső zsebbel
- merev, anatómiailag kialakított háttámla műanyag merevítővel
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- mágnesek a vállpántok végén (a lobogó végek könnyebb rögzítéséhez)
- szilárd, vízálló alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- rögzítőhurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékövekhez
- hurok a hátizsák padra akasztásához
- magasságban állítható mellkasheveder
- levehető karabiner a kulcsokhoz
- állítható vállpántok
- eső ellen védő PU bevonat
- mágneses zár
Műszaki adatok:
- Súly: 1,20 kg
- Méretek: (m × m × sz) 37 x 21 x 29 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Űrtartalom: 22 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály







