Topgal COCO 24016 B iskolai hátizsák
| A termék kódja: | COCO_24016_B |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 27 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A háromrekeszes COCO modell ideális az első osztályos kisiskolások számára, de az általános iskola felsőbb osztályaiba járó fiúknak is. A praktikus sötét szín nem igényel különösebb ápolást, és jól illeszkedik a mindennapi ruházathoz. A hátsó rekesz a legszélesebb, ide ajánljuk a legnehezebb tankönyveket vagy a füzetmappákat elhelyezni. Az elülső rekesz valamivel keskenyebb, benne található egy kis hálós zseb cipzárral és névtábla. A harmadik (elülső) rekeszbe például a PENN 24016 tolltartó illeszkedik ugyanabban a kivitelben, vagy egy uzsonnás doboz. Az oldalsó zsebekbe 0,5 literes palackok férnek el.
Főbb jellemzők:
- súlya mindössze egy kilogramm
- szilárd, anatómiailag kialakított, merevített háttámla
- magasságban állítható mellkaspánt
- állítható vállpántok
- csatlakozók a deréköveshez
- mágnesek a vállpántok végén (a lobogó végek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- esőálló bevonat
- szilárd, vízálló aljzat TOPDURA anyagból
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- fül a hátizsák padra akasztásához
- fül a hátizsák kézben való hordozásához
Műszaki adatok:
- Súly: 1,08 kg
- Méretek (m x sz x m): 40 x 21 x 27 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Térfogat: 23 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály









