Topgal COCO 24006 G iskolai hátizsák
| A termék kódja: | COCO_24006_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 27 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A sötétkék, háromrekeszes, egyszarvúval díszített hátizsák remek társ lesz minden 120 cm-nél magasabb kislány számára. Az űrbéli dizájnt egy csillag alakú, csillogó medál teszi még szebbé.
Műszaki adatok:
A háromrekeszes COCO modell az első osztályos kislányok, de az általános iskola felsőbb osztályaiba járó diákok körében is népszerű. A praktikus sötét szín nem igényel bonyolult karbantartást, és remekül kiegészíti a mindennapi öltözéket. A hátsó rekesz a legszélesebb, ide ajánljuk a legnehezebb tankönyveket vagy a füzeteket tartalmazó mappákat elhelyezni. Az elülső rekesz valamivel keskenyebb, benne található egy kis hálós zseb cipzárral és névtábla. A harmadik (elülső) rekesz például tolltartónak vagy uzsonnás doboznak szolgál. Az oldalsó zsebekbe 0,5 literes palackok férnek el.
- Súly: 1,08 kg
- Méretek (magasság x szélesség x mélység): 40 x 21 x 27 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Térfogat: 23 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály
Főbb jellemzők:
- merev, anatómiailag kialakított, merevített háttámla
- magasságban állítható mellkaspánt
- állítható vállpántok
- csatlakozók a derékpánthoz
- mágnesek a vállpántok végén (a lógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- esőálló bevonat
- szilárd, vízálló aljzat TOPDURA anyagból
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- fül a hátizsák padra akasztásához
- fül a hátizsák kézben való hordozásához








