Topgal CHI 733 tolltartó

Raktáron
Kitty Abc betűrendező
2 napon belül
Cipzáras tolltartó alsós kislányoknak, egy kihajtható, gumis kialakítású füllel, czép macska motívummal, üres. Az írószerek, vonalzók és radír tárolásáho. Az írószerek védelmére párnázott, kiváló minőségű cipzárral, nagy húzózsinórral zárható le a könnyű kezelés érdekében. Csak nálunk kapható.
Méret: 13 x 3 x 20 cm
Felhasznált anyag: 100% poliészter
Súly: 0,14 kg (tartozékok nélkül)
Gyártó: Topgal

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

3 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.