Stil Junior Cosmo iskolatáska
| A termék kódja: | STIL_ABJ0734 |
| Mélység: | 20 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Teherbírás: | 10 kg |
| Térfogat: | 22 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Stil |
Junior Cosmo iskolatáska ergonomikus és könnyű hátizsák, amelyet 1–4. osztályos gyermekek számára terveztek. Az állítható hátrendszernek köszönhetően együtt nő a gyermekkel, és egész tanévben kényelmes viseletet biztosít.
- kb. 120–140 cm magas gyermekek számára ajánlott
- állítható Adjustable System hátrendszer
- 3D anatómiailag kialakított hátrész
- Air Flow rendszer a jobb szellőzésért
- 3 tágas rekesz és első zsebek
- anatómiailag kialakított, állítható vállpántok
- állítható mellkaspánt a megfelelő illeszkedésért
- vízlepergető anyag és vízálló alj műanyag talpakkal
- fényvisszaverő elemek a nagyobb biztonságért
- űrtartalom: 22 l
- méret: 40 × 30 × 20 cm
- teherbírás: 10 kg
A modern Cosmo mintázat és a kiváló ergonomikus kialakítás ideális választássá teszi ezt a hátizsákot a mindennapi iskolai használathoz.





