Stabilo EasyGraph ceruza rózsaszín pasztell / jobbkezeseknek / 322/16 - HB

Gyártó:Stabilo
Az első ergonómikus alakú grafitceruza a jobbkezesek számára. A háromszög alakú kialakítás és az egyedi csúszásgátló mélyedések biztosítják a laza tapadást. 1 darab ár.

Grafitceruza, amelynek ergonómiája teljesen igazodik a jobbkezesek igényeihez.
Kialakításának köszönhetően alkalmas az írást kezdő gyermekek számára.

• háromszög alakú test és csúszásgátló felületek biztosítják a laza fogást, amely intuitív módon a megfelelő fogáshoz vezeti
  • grafit ceruza szélessége 3,15 mm keménységű HB (2. szám) - alkalmas írásra és vázlat készítésére
  • minden ceruzán van egy név a név megadásához
  • a piros vég egyértelműen a jobb oldali változatot jelzi