Satch Air Troublemaker iskolai hátizsák

Szélesség:28 cm
Magasság:45 cm
Térfogat:26 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Ergobag

Kapcsolódó termékek

Nagyméretű, 1 rekeszes hátizsák elöl rendszerezővel, 11-18 éves kor közötti iskolásoknak és diákoknak. Az egyedülálló ergonómikus rendszernek köszönhetően ez a hátizsák minden 140-180 cm-es gyermek számára egyénileg állítható.

Ennek a hátizsáknak az előnyei:

• csúszó mellkasi heveder és párnázott derékpánt - ennek köszönhetően a terhelés akár 50%-a átkerül a medence területére
  • alumínium csúszósínek, amelyek a gerinc természetes formáját másolják, és lehetővé teszik a vállpánt helyes beállítását a tanuló magasságának megfelelően
  • légáteresztő hátpárna a kényelmes viselet és az optimális légáramlás érdekében
    az önálló kialakítás megakadályozza a hátizsák sérülését vagy szennyeződését
  • 14 db újrahasznosított PET palackból (0,5 l) készült, szín és forma stabil
  • víz- és szennyeződésálló
  • oldalsó zsebek egy kulacs számára
  • 1 tágas rekesz és elülső zseb rendszerezővel
  • rugalmas hurok a fejhallgató felakasztásához
  • szabadon álló és 360 fokban látható a fényvisszaverő elemeknek köszönhetően

Méretek: 45 x 28 x 16 cm