Ragasztóstift Kores 15 g

A termék kódja:O0180072
Gyártó:Kores

Kapcsolódó termékek

Minőségi, ökológiai ragasztóstift. Glicerint tartalmaz - nem száraz. Eject mechanizmus a könnyű, tiszta és gyors alkalmazásra.
Semleges szag - gyermekek számára biztonságos. Ragadós: papír, karton, fényképek és parafa.
Súly: 15 g

45 vásárló értékelése alapján
43×

Hasonló termékek

Ragasztóstift Kores 8 g
361 Ft
Raktáron
Ragasztóstift 8 g
230 Ft
Raktáron

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.