Pléd Matějovský Álmodozók

Gyártó:Matějovský
Az Álmodozók egy magas pamuttartalmú és sűrű szövésű gyerek pléd, amely meleg, lágy és kellemes tapintású. Remek társ a gyerekszobába, vagy például a babakocsiba. Az aranyos állatok játékos mintája kitűnik a lágy szürke-sárga kivitelezésnek köszönhetően. Másik oldal fordítottan készül (a világos motívum és a szélek sötétebb alapon). A pléd teljes kerületén szürke szegély található. Anyagösszetétel: 58% pamut, 32% akril, 10% poliészter. Méretek: 90/130 cm Súly: 450 g / m2 A takaró 30 ° C-on mosható kímélő mosószerrel.