Herding gyerek flísz takaró little Tiger

A termék kódja:M1540205
Gyártó:Herding
Magas színű gyapjúgyapjú takaró állat motívumával. A gyermekek értékelni fogják a kellemes és puha anyagot. Az Öko-Tex 100 szabvány szerint gyártva. Mérete: 75 x 100 cm.

Gyártó: Herding

Hasonló termékek

Gyerek flísz takaró őz
4 018 Ft
Raktáron

Tavaszi alkotás

Készítsen tavaszi és húsvéti dekorációkat gyermekeivel, hogy feldíszítse a házát és szórakoztassa a gyerekeket.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.