OXY SCOOLER Magnolia diák hátizsák
| A termék kódja: | OXYBAG_9-77625 |
| Mélység: | 20 cm |
| Szélesség: | 32 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Teherbírás: | 8 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Oxybag |
Az Oxybag Scooler iskolai hátizsák ideális választás 3. osztálytól kezdve azoknak a gyerekeknek, akiknek elegendő helyre van szükségük minden fontos holmi számára. A háromrekeszes iskolatáska bőséges helyet kínál tankönyveknek, füzeteknek és uzsonnának. Praktikus rendszerezővel, belső zsebbel és laptoprekesszel is rendelkezik. Az oldalsó zseb tökéletes kulacs számára, míg a kulcstartó vagy chiptartó megkönnyíti a gyors megtalálást.
Az anatómiailag kialakított, légáteresztő hátrésznek, az állítható vállpántoknak és a mellkaspántnak köszönhetően a hátizsák hosszabb viselés során is kényelmesen illeszkedik a hátra. A megerősített vízálló alj védi a tartalmat a nedvességtől, a fényvisszaverő elemek pedig nagyobb biztonságot nyújtanak az iskolába vezető úton.
Az Oxybag Scooler hátizsák megbízható társ az iskolai mindennapokban és a szabadidős tevékenységek során is. A hátrész hossza 43 cm.
- Űrtartalom: 23 l
- Teherbírás: 8 kg
- Méret: 320 × 430 × 200 mm
- Súly: 780 g








