OXY SCOOLER Magnolia Dark diák hátizsák
| A termék kódja: | 8-40226 |
| Mélység: | 20 cm |
| Szélesség: | 32 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Teherbírás: | 8 kg |
| Térfogat: | 28 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Oxybag |
Kapcsolódó termékek
A kiváló minőségű iskolatáska lányoknak, az OXY Scooler Magnolia Dark ideális választás 3. osztálytól. A háromrekeszes hátizsák rengeteg helyet kínál tankönyveknek, füzeteknek és uzsonnáknak, valamint egy rendezőt az apró tárgyaknak, egy belső zsebet és egy laptop rekeszt. Az oldalsó zseb tökéletes egy kulacsnak, míg a kulcs- vagy chiptartó megkímél a kereséstől. Az anatómiailag formázott légáteresztő hátrésznek, az állítható vállpántnak és a mellkaspántnak köszönhetően a hátizsák kényelmesen ül a hátán, még hosszabb ideig is viselve. A megerősített vízálló alj védi a tartalmat a nedvességtől, a fényvisszaverő elemek nagyobb biztonságot nyújtanak az iskolába menet és onnan jövet. Megbízható partner az iskolai napokon és a szabadidős tevékenységek során.
- Hátsó panel hossza 43 cm
- Űrtartalom 28 l
- Súly 780 g
- Teherbírás 8 kg
- Méretek: 320*430*200 mm












