Nikidom Roller Pins Emoticons Fun kitűző szett

A termék kódja:L54777
Gyártó:Nikidom
Nikidom Roller és a Nikidom Roller XL iskolatáskához alkalmas 3 kitűzőből álló szett. A kitűzők a Roller elülső borításán található nyílásba helyezhetők.
Készítsen a Rollerjéből egyedülálló darabot! Különböztesd meg magad a többiektől ezeknek a kitűzőknek a segítségével.
Már nem tetszenek a kitűzőid? Vegyél újakat vagy cseréld ki a barátaiddal!

Figyelmeztetés: Nem javasoljuk a kitűzőket az oldalsó nyílásokba helyezni, mivel itt a felület domború és a kitűzők nem tartanak.

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?