Merkur 5 80 modell építőkészlet 767 db.

Gyártó:Merkur Toys
Anyag:Fém

Háromrétegű klasszikus nagy készlet. A készlet tartalmazza az összes alkatrészt, például a Mercury M4-et és számos más alkatrészt, például szíjakat, nagy kerekeket, hosszú szögeket, szíjakat stb. A készlet tartalmaz egy nagy használati útmutatót, amely 84 különböző modell, például kotrógép, kerék megépítésére vonatkozó utasításokat tartalmaz. kotrógép, teherautó, lánctalpas traktor, daru stb.
Doboz mérete: 36 x 27 x 5
6 éves kortól használható 36x27x8cm

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.