Merkur 2.2. Villanymotor építőkészlet

Gyártó:Merkur Toys
Anyag:Fém

Villanymotor gyermekeknek készült építő-fejlesztő játék. Bármelyik készlet ideális kiegészítője lehet, melyet beépítve mozgásra bírhatjuk járművünket. A színes elemekkel vidáman folyhat a játékos tanulás.
Tartalmaz egy villanymotort kétfokozatú sebességváltóval, egy akkumulátorral működtetett vezérlőházat és egy kibővített sebességváltót. A tápegység tokja 3 C típusú monocella számára készült (nem tartozék). A motornak 2 fordulatszáma van: 180 ford./perc és 1120 ford./perc.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.