Menekülési játék Exit: A horror katakombái

Gyártó:Dino
Anyag:Karton
Ezúttal dupla adag rejtvényed van! Eredeti nagyszerű menekülési játék, amelyet otthon is játszhatsz. Egy izgalmas történet meglepő helyzetekbe vonzza Önt. Ne ess pánikba! Rejtvényeket old meg, olvassa el a sorok között, fedezze fel azt, ami első pillantásra nem látható. Keressen nyomokat, oldja fel az összes zárat, és határidőn belül fogyjon el! Tapasztalja meg a csapatmunkát, a logikus gondolkodást, a megfigyelési és megfigyelési készségeket.
És mi vár rád a borzalmak katakombáiban?
Miután egy barátja titokzatosan eltűnt Párizs katakombáiban, amely több mint 6 millió ember utolsó pihenőhelye, titokzatos keresésre indul a földalatti labirintusban. Időben találhat barátot, és elmenekülhet a sötét titkokkal teli földalatti világ elől, vagy mindkettőtök örökre eltemethető lesz a Horror Katakombáiban? Tőled függ!
Tapasztalja meg az egyedülálló kalandot. Oldja meg az összes rejtélyt és rejtvényt. Meneküljön a katakombák elől a lehető leghamarabb.
Szint: Haladó. 1-4 játékos esetén időtartam: 2x 1-1,5 óra
A csomag méretei 19 x 28 x 4 cm.
16 éves kortól alkalmas.