LEGO ICONIC Classic kulacs - piros / kék

Gyártó:Lego

Kapcsolódó termékek

A LEGO® palackkal a gyerekek nem felejtik el inni az iskolában. Népszerű LEGO® palack új LEGO ICONIC motívummal. A szilikon szájfeltétet félig átlátszó kupak borítja, így bárhová téved az üveg utazása során, a szájrész mindig tiszta lesz.
Méretek: átmérő 65 mm, magasság 170 mm. Térfogat 390 ml.
Az anyag nem tartalmaz biszfenol A-t (BPA) vagy ftalátokat. PVC használata nélkül. Ez a kulacs a cseppmentessége és a méretei miatt az óvodás és iskolás gyerekek számára tökéletes választás.

Hasonló termékek

Lego ICONIC Girl kulacs
2934 Ft
Raktáron
Lego City kulacs
3590 Ft
Raktáron

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.