LEGO TO-GO tároló doboz - piros

Gyártó:Lego
A TO-GO tároló dobozának köszönhetően bárhová elmehet LEGO® kockáival! A bőrönd alakú tárolódoboz kis rekeszekkel rendelkezik a LEGO kockák, minifigurák és egyéb építőelemek elválasztására, és ideális a gyermekek számára utazás közben, így kedvenc készleteiket mindenhová magukkal vihetik. A kapcsok biztonságosan rögzítik a dobozt. A fedél félig átlátszó, megkönnyítve a doboz belsejében lévő tartalom azonosítását.
Méretek: 190 x 160 x 35 mm
Anyaga: polipropilén (PP). Nem tartalmaz BPA-t vagy ftalátokat.

Hasonló termékek

LEGO TO-GO tároló doboz - zöld
2770 Ft
Elérhetőség: 2 nap
LEGO TO-GO tárolódoboz - kék
2770 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.