LEGO Ninjago Green Easy - iskolatáska és utazási kulacs ajándékba

Térfogat:18 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Lego
Tágas iskola LEGO iskolatáska sok praktikus funkcióval. Ez a könnyű iskolatáska bőven tartalmaz helyet minden könyvnek vagy füzetnek, snackdoboznak és kulacsnak. Oldalt 2 hálós zseb található, elöl egy kis zseb, amely könnyen elfér egy LEGO tokban. A magas viselési kényelem biztosítása érdekében az aktatáskában talál egy belső rekeszt a nehezebb tárgyak számára, amely hátul tartja őket, és így biztosítja az egyenletes súlyelosztást, valamint párnázott állítható vállpántokat és állítható mellkasi pántot. A főzseb belsejében nemcsak az órarendet, hanem egy kulcscsatot is talál, amelyhez például egy LEGO pénztárcát vagy egy LEGO zsebet rögzíthet. Az EASY iskolatáska szilárd fedéllel rendelkezik, műanyag zárral, amely könnyen nyitható egy kézzel. Az aktatáska stabilitásának megőrzése érdekében, ha nyitott fedele van, a megerősített alján műanyag lábak találhatók, amelyek szintén védik az aktatáskát a szennyeződéstől és a nedvességtől. Az aktatáska víz- és szennyeződést taszító anyagból készült, fényvisszaverő elemek találhatók az aktatáska minden oldalán.
A táska leírása:
- modern dizájn LEGO motívummal
- könnyű konstrukció, súlya csak 790 g
- ergonomikus hátlap
- fedél műanyag zárral, tágas főzseb
- állítható, párnázott vállpántok fényvisszaverő csíkokkal a nagyobb biztonság érdekében
- elülső tolltartó zseb
- állítható mellkasi pánt
- megerősített alsó lábakkal a jobb stabilitás és a szennyeződés és nedvesség elleni védelem érdekében
- rekesz nehezebb tárgyakhoz, amelyek hátul tartják és egyenletes súlyeloszlást biztosítanak
- kulcstartó, menetrend és névtábla az aktatáskában
- 2 oldalsó hálós zseb, pl. 0,5 literes ivópalackhoz