Kreatív alkotás Maped Creativ Barbie Foil´Art

Djeco Mozaik - Pillangó
4 008 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Kreatív készlet fémes hatású képek létrehozásához. A foil'art technikával gyönyörű, fémes hatású Barbie üdvözlőlapokat készíthetsz.

Barbie-témájú kártyák felülettel fémfólia felviteléhez és eredeti kép létrehozásához. Változatos és szórakoztató tevékenység, melynek köszönhetően a gyerekek precizitást tanulhatnak.

5 éves kortól alkalmas gyermekek számára.
A készlet tartalma:

• 4 kártya Barbie-motívumokkal