Játékkészlet 2in1 Ember, ne haragudj, Kígyók és létrák Jégvarázs

A termék kódja:89002068
Gyártó:Trefl
Anyag:Karton
Klasszikus játékok az egész család számára az Ice Kingdom II / Frozen II film hőseivel.
Ember, ne haragudj - Hozd az összes darabot a házba. Vigyázzon ellenfeleire, amelyekkel biztosan találkozni fog. Ki örül jobban, ha dobja a kockát? Tartalmazza: tábla, kocka, 16 ábra 4 színben, utasítások.
Kígyók és létrák - Vegyen részt egy versenyen váratlan fordulatokkal. Út közben olyan mezőkkel találkozik, amelyek elvisznek az úti céltól, vagy éppen ellenkezőleg, lehetővé teszik a cél gyorsabb elérését. Ki lesz a nyertes? Tartalmazza: Tábla, kocka, 4 ábra, utasítások.
A csomag méretei: 24 x 24 x 5 cm.
4 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.