Iskolatáska szett Ergobag prime Foci 2022 hátizsák + tolltartó + füzetbox,szállítás ingyén

A termék kódja:F2268852
Mélység: 22 cm
Szélesség:25 cm
Magasság:40 cm
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Ergobag

Kapcsolódó termékek

Pénztárca Ergobag Foci 2022
Elérhetőség: 2 nap
Esőhuzat hátizsákra - Ergobag zöld
Elérhetőség: 2 nap
Ergobag prime iskolai hátizsák. 1. osztályos általános iskolásoknak készült (6-11 évesek számára).
Alsó tagozatosok és kisebb növésű elsősök számára is alkalmas az egyedülálló állítható hátrendszernek köszönhetően. Ezt minden gyermekre külön be lehet állítani 100-150 cm között. Egy belső elosztású egyrekeszes diák hátizsákról van szó, amely 20 l térfogatú, elegendő helyet kínál az 1.-4. osztályosok dolgai számára.

Részletes leírás:

• a hátizsák kialakítása megakadályozza a hátizsák sérülését vagy szennyeződését, az alját 4 gumiláb védi
  • Légáteresztő és megerősített hátrész, csúsztatható alumínium sínekkel, amelyek követik a gerinc természetes formáját és lehetővé teszik a vállpánt megfelelő beállítását
  • Kompressziós zsinór, amely közelebb húzza a hátizsák tartalmát a hátához
  • Csúsztatható mellkas- és derékpánt, amely a terhelés 50% -át átviszi a medence területére
  • Az összes heveder és csat színe illeszkedik a hátizsák kialakításához
  • 100% -ban újrahasznosított PET palackokból készült, környezetbarát termék
  • Könnyen kezelhető mágneses csatzár
  • 2x impregnált szövet, amelynek vízoszlopa 1500 mm, és így ellenáll az esőnek
  • palack és uzsonnás doboz rekesz az elülső zsebében található, amelyet a belső tértől vízálló szövet választ el
  • 2 műanyag fogantyú a hátizsák oldalán a sporttáska felhelyezéséhez
  • 2 Kletties - tépőzáras képek a hátizsákban (új minták megvásárolhatók)
  • Fényvisszaverő elemek a hátizsák minden oldalán

Méretek: 40 x 25 x 22 cm (magasság x szélesség x mélység
)Súly: 1100 g

Térfogat: 20 l

Kiváló minőségű Ergobag egyrészes tolltartó, kiváló minőségű LYRA Germany márkájú írószerekkel feltöltve. Átlátszó fólia órarenddel a hátlapon. Minőségi cipzár hosszú húzókával.

A tolltartó tartalma: 6 színes vastag háromszögletű ceruza, 10 színes vékony háromszögletű ceruza, 1 vastag háromszögletű ceruza, 17 cm-es vonalzó, radír és dupla hegyező tartállyal.

Méretek: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Műanyag füzetbox:
A felülről behelyezhető műanyag merevítő és elválasztó füzetbox & nbsp;, amely állandóan a hátizsák belsejében maradhat, így a hátizsák tartalma rendezettebb lesz. Műanyag füzetbox A4 formátumban.
Méretek: 24 x 30,5 x 5 cm
Súly: 140 g