Iskolatáska LEGO City Police Easy + színesceruza Lego és szállítás ingyen

ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:E183543
Iskolai táska kedvenc LEGO® City Police motívummal az elsősök számára.
Az aktatáska tágas a fő rekesz belső struktúrájának köszönhetően ügyesen kigondolt rekeszeiben könnyebben megy majd a bepakolás. Minden méretű füzet és könyv elfér benne. Ergonómiailag formázott hátfala kellemes hálóval, állítható, párnázott vállpánttal, fényvisszaverő csíkokkal és állítható magasságú mellkasi szíjjal van ellátva.  A kulacs elhelyezésére az oldalos hálós zsebek vannak tervezve és a belső zsebében uzsonna doboz található. A megerősített lábak az aktatáska alján a stabilitását megőrzi, és védi a kosztól és nedvességtől.
Áttekintés:
  • ergonómiailag formázott hátfal
  • rekesz a nehezebb tárgyak elhelyezésére, amely nehezebb tételeket tartson a háton
  • könnyű szerkezet
  • megerősített táska alja lábakkal a stabilitás és a védelem érdekében
  • kulcstartó
  • elülső zseb a tolltartó elhelyezésére
  • órarend és névcímke a táskában
  • állítható magasságú mellkasi szíj
  • két oldalos hálós zseb, pl. egy 0,5 literes kulacs elhelyezésére
  • megerősített fogantyú, kényelmes a kézben
  • fedél műanyag zárral, tágas fő zseb