Iskolatáska Herlitz SMART Dino

Szélesség:30 cm
Magasság:38 cm
Térfogat:13 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Herlitz
A Smart iskolatáska Dínó motívummal a legkisebb iskolás diákok számára, és az apróbb termetű fiataloknak alkalmas. Könnyű és ergonomikus, párnázott hátsó része légcsatornákkal van ellátva, amelyek megakadályozzák az izzadást és maximális kényelmet biztosítanak. A tágas elülső és oldalsó zsebek helyet biztosítanak a tízórai és a palack számára. A főkamra egy csúsztatható válaszfallal van ellátva, amely lehetővé teszi, hogy a legnehezebb tankönyveket a lehető legközelebb helyezze el a hátához a helyes súlyelosztás érdekében. Az optimális láthatóságot a sötétben a kiváló minőségű "3M Scotchlite" fényvisszaverő anyag biztosítja. További leírás:
  • anatómiai kialakításúú, légáteresztő, párnázott hátrész
  • párnázott és elég széles vállpántok
  • a tömör műanyag alja könnyen mosható és vízálló, biztosítja a táska kellő stabilitását (üresen is megáll)
  • minden oldalról 3M ™ Scotchlite anyagból készült fényvisszaverő elemek
  • a tépőzáras füllel ellátott oldalsó zsebekben egy 0,5 literes egészséges üveget is elfér. A zseb alján tépőzár található, amely az üres zsebet a táska testéhez rögzíti.
  • elülső zseb az uszonnás doboz számára
  • egyszerűen bekapcsolható
  • impregnált víztaszító anyag

Méret: 38 x 30 x 21 cm
Térfogat: 13 l
Súly: 900 gr.

Gyártó: Herlitz

4 vásárló értékelése alapján
13. 8. 2021

Pont olyan,méret megfelelő

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!