Iskolatáska Herlitz Loop Űr

Szélesség:31 cm
Magasság:37 cm
Térfogat:15 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Herlitz

Hasonló termékek

Iskolatáska elsősöknek az 1.- 3. osztályos általános iskolás tanulók számára alkalmas. Az egykamrás hátizsákot szép űr motívum díszíti, a kisiskolások hátára ideális. A táska nagy előnye, hogy ergonómikusan párnázott légáteresztő háttal rendelkezik és könnyű. Ez biztosítja viselés közben a magas komfortérzetet. A táska belső része textil válaszfallal van elválasztva a füzetek és a könyvek stabil elhelyezése érdekében. Az oldalsó zseb részben hálós anyagból készült, ezért elfér benne egy 0,5l- es italos üveg is. Az elülső cipzáras zseb ideális a tízórais doboznak. A gyermek biztonságának növelése érdekében ködben, vagy kedvezőtlen időjárási körülmények esetén az iskolatáska minden oldala fényvisszaverő elemekkel van ellátva.

További leírás:
  • légáteresztő, ergonomikusan formázott, párnázott hát
  • egy főkamra több részre osztva
  • anatómiailag formázott, párnázott és magassághoz állítható vállpántok
  • könnyen zárható műanyag csattal és fényvisszaverővel
  • két oldalsó nyitott gumis zseb, alkalmas a kulacsnak
  • elülső külső cipzáras zseb
  • állítható mellkaspánt
  • fényvisszaverő elemek az iskolatáska minden oldalán az optimális láthatóságért a sötétben (anyaga: 3MTM Scotchlite TM)
  • stabil műanyag alj
  • vízállóság

Méretek: 37 x 31 x 22 cm
Súly: 0,93 kg
Térfogat: 15 l
Garancia: 2 év
Anyaga: Poliészter

Gyártó: Herlitz

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!