Iskolatáska Herlitz Loop Lovak piros

Szélesség:31 cm
Magasság:37 cm
Térfogat:15 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Herlitz
A Herlitz Loop egykamrás iskolatáska alkalmas az 1.-3. osztályos alapiskolások és kisiskolások számára. A vállpántok és a hátrész ergonomikus kialakítású és légáteresztő párnázása igazán kényelmessé teszi a viseletet. A táska belső részét mozgatható válaszfal választja el, pl. füzetek és könyvek számára. Az oldalsó zsebek hálós anyagból készültek, és az egészséges 0,5 l -es palackok tárolására is alkalmasak. Az elülső zseb uzsonnás doboz számára alkalmas. Az iskolatáska fedelét és elülső zsebét lovas motívum díszíti.
További leírás:
  • súly 1 kg alatt
  • légáteresztő, ergonomikus formájú hátsó párnázás
  • egy főkamra megosztott térrel
  • egyszerűen zárható fényvisszaverő műanyag csat
  • két oldalsó nyitott zseb elasztikus szalaggal palck számára
  • elülső cipzáras külső zseb
  • anatómiailag formázott, párnázott, állítható hosszúságú vállpántok fényvisszaverő csíkokkal
  • fényvisszaverő elemek a táska minden oldalán az optimális láthatóság és biztonság érdekében sötétben (3MTM Scotchlite TM anyag)
  • stabil műanyag alj
  • vízálló impregnálás

Méretek: 37 x 31 x 22 cm
Súly: 0,89 kg
Térfogat: 15 l
Anyag: poliészter

Gyártó: Herlitz

5 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!