Iskolatáska elsősöknek Bagmaster DOPI 26 B
| A termék kódja: | BAGMASTER_230400 |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Bagmaster |
Kapcsolódó termékek
Kiváló minőségű fiú iskolai hátizsák tűzoltós mintával, amellyel minden kisfiú mosolyogva indul iskolába. A precízen kialakított hátrendszernek, derékövnek és az egy kilogramm alatti súlynak köszönhetően kisebb testalkatú gyermekek számára is ideális. Az iskolai hátizsák tökéletes választás 1–3. osztályosoknak. Nagyon könnyű és praktikus. Magassága néhány centiméterrel kisebb, mint a Beta hátizsákoké, ezért különösen alkalmas vékonyabb testalkatú gyermekek számára, akik inkább hátizsákot szeretnének, mint merev iskolatáskát. Két tágas rekesszel rendelkezik. A fő rekeszben elférnek a nagy méretű iskolai mappák, valamint az A4-es tankönyvek és füzetek. A fő rekeszben található egy kompressziós zseb elasztikus oldalpántokkal az A4-es mappák és nagyobb tankönyvek számára. A hátizsák elején két kisebb zseb található apróságok számára, az alsó zsebben pedig elfér egy tolltartó vagy uzsonnás doboz.
Az iskolai hátizsák két oldalsó hálós zsebbel is rendelkezik, amelyek ideálisak kulacsnak vagy esernyőnek. Az ergonomikusan kialakított hátlap és a légáteresztő deréköv támogatják a helyes testtartást. A rugalmas mellkaspánt segít stabilan tartani a hátizsákot a háton. Ennek köszönhetően a vállpántok nem csúsznak le a vállról. A vállpántok és a hátrendszer puha párnázással készültek. A pántok felső és alsó műanyag csatok segítségével állíthatók. Teljes hosszúságuk 36 cm. A pántok végei mágnesesek, így nem lógnak szabadon – egyszerűen a mágnessel a műanyag csat fölé rögzíthetők. 3 év garancia. A hátsó rekeszben bevarrt névcímke található.
- Súly: 0,98 kg
- Teherbírás: 7 kg
- Űrtartalom: 23 l
- Oldalsó zsebek száma: 2
- Méretek: 40 x 29 x 21 cm













