Iskolai hátizsák OXY Style Mini foci kék 21 és Füzetdoboz A4 ajándékba

Térfogat:28 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton
Az OXY STYLE Mini sorozat iskolai hátizsákja egyszerűen felhívja magára a figyelmet. Biztosan értékelni fogja átgondolt külső kialakítását: szimpatikus forma, anatómiailag formált és lélegző hátlap, elülső cipzáras zseb és extra oldalsó zsebek. A nyitott oldalsó zseb palackhoz szolgál, a másik oldalon egy kis cipzáras zseb rejti a telefont vagy a kulcsokat. Élvezni fogja a kontrasztos részletek játékos elrendezését. Szabadon beállíthatja a vállpántokat és a mellkaspántokat. Ennek a modellnek a jellemzője az ágyéki heveder, amely megkönnyíti a hátizsák és a szilárd fenék hordozását, ami támogatja a hátizsák általános stabilitását. Beleszeret a belső részlegébe: 2 külön kamra, praktikus zseb egy 12 hüvelykes noteszgéphez, egy kisebb zseb tabletta vagy akár 10 hüvelykes olvasó számára, és bónuszként egy kisebb zseb szervezővel a különböző iskolák számára apró tárgyak. Könnyű, mint egy toll, mégis tágas, akár 28 liter olyan tárgy is elfér benne, amely nélkül egyetlen iskolai tanuló sem nélkülözheti. A hátizsák ideális az első szakaszhoz 128 cm magas gyermekek számára.
Méretek: 42 x 30 x 21 cm Térfogat: 28 l Teherbírás: 8 kg Kis súly: ? 1050 g

2 vásárló értékelése alapján