Egészéges kulacs és uzonna doboz Foci

A termék kódja:PS05301
Gyártó:R+B Medilek

Kapcsolódó termékek

Focis egészséges kulacs és uzsonna dobozból álló kiváló szett tartalmazza:

0,5 l kulacs Foci mintával és plusz kupakkal
uzsonnás doboz Foci mintával
szivárgás mentessen zárható kupakkal

Az kulacs egy kiváló cseh termék, amely orvosi és gyógyászati célokra lett kifejlesztve plorypropilénből. Az üveg csepegés mentes  és ezen felül sok új egyedülálló és hasznos előnnyel rendelkezik:
alkalmas mindenki számára (gyermekek, nők, férfiak. nyugdíjasok)
széleskörű felhasználhatóság (iskola, munkahely, sport, szabadidő)
penész-, szag-, ftalát-,BPA keményítő mentes.  Az üveg nem szívja be a szagokat, nem képződik penész benne és kivétel nélkül minden fajta ital tárolására alkalmas..
Zárható (alkalmas buborékos italokra is) bezárható kupakkal (nyitva/zárva rendszer)
A széles nyílásnak köszönhetően könnyen feltölthető és tisztítható. Az üveget lehet akár mosogatógépben is tisztítani (nyitott állapotban elhelyezve)
Könnyű (alkalmas kisgyermekek iskolatáskájába, időseknek vagy mozgássérülteknek), kedvező áron és könnyen beszerezhető cserealkatrészek (kupak, dugó) és kiegészítők (termocsomagolás). Italok számára alkalmas 100°C-ig. Az üveget lehet forralni, ugyan úgy, mint az üvegből készült üvegeket  (100°C-on 5 percig), vagy az italt felmelegíteni benne mikrohullámú sütőben (900W teljesítményen 2 percig)

,, ZDRAVÁ SVÁČA’’ uzsonnás doboz orvosi és gyógyszerészeti felhasználásra készült polypropylénből, megakadályozza a penész és a szagok terjedését. Az uzsonnás doboz ftalátokat és keményítőket nem tartalmaz. Mosogatógépben is mosható, illetve a benne lévő étel mikrohullámú sütőben is melegíthető.

Előnyök:
Fényképek vagy képek elhelyezésére alkalmas eredeti átlátszó fólia
Mozgatható elválasztó fal
Ftalátokat, keményítőket, BPA-t és BPS-t  nem tartalmaz
Az erős pántok lehetővé teszik a doboz fedelének tejes felnyitását anélkül, hogy a doboz felborulna
Mikrohullámú sütőbe, fagyasztóba, hűtőbe és mosogatógépbe is alkalmas
Cserealkatrészek vásárlására lehetséges.

Méretek: 18 x 13 x 6,5 cm