Iskola és szabadidős hátizsák Dakine 365 DLX 27 l Tamarindo +szállítás és tornazsák ingyen

Radir
ajándék ingyen
A termék kódja:T100204619
Mélység: 20 cm
Szélesség:30 cm
Magasság:46 cm
Térfogat:21 l
Gyártó:Dakine
Tágas, egyrekeszes hátizsák hűvös, divatos színben az alkalmi ruházathoz vagy iskolai hátizsákhoz alkalmi viselethez. A 21 literes fő kamrában szabadidős tevékenységek, iskola és 15 colos laptop található. A nagy első zseb a hátizsák klasszikus retro megjelenését hangsúlyozza, és lehetővé teszi kisebb dolgok tárolását, például pénztárcát vagy mobiltelefont. A puha párnázott hát és az állítható vállpántok kényelmes illeszkedést és optimális illeszkedést biztosítanak. A jobb formázáshoz a hátizsák az alján megerősített. Optikai részletként a hátizsák egy egyszerű Dakine logót hordoz a hátizsák elején. További leírás:
  • Laptop teret laptopok akár 15 hüvelyk
  • tágas fő kamra
  • A lógó vagy a kézben tartott szíj

űrtartalom : 27 l
méretek: 46 x 30 x 20 cm
anyag: pamutszövet

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!