Hubelino golyópálya - készlet alaplap nélkül 55 db.

A termék kódja:E420473
Gyártó:Hubelino

A HUBELINO golyópálya nagyszerű társ a gyerekek számára, ezért szerezze be nekik ezt a kiegészítő készletet. A bővítményt egy már megvásárolt számhoz vagy dobókockához használhatja. A készlet részei kompatibilisek a Duplo kockákkal. Hagyd, hogy kreativitásod magával ragadja, a szám megkomponálásakor nincsenek határok. A készletek Németországban készülnek kiváló minőségű és környezetbarát anyagokból. A készlet 55 építőelemet tartalmaz, ebből 4 golyó.
Ajánlott életkor: 4+

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!