Hubelino golyópálya - készlet alaplap nélkül 55 db.

A termék kódja:E420473
Gyártó:Hubelino

Kapcsolódó termékek

A HUBELINO golyópálya nagyszerű társ a gyerekek számára, ezért szerezze be nekik ezt a kiegészítő készletet. A bővítményt egy már megvásárolt számhoz vagy dobókockához használhatja. A készlet részei kompatibilisek a Duplo kockákkal. Hagyd, hogy kreativitásod magával ragadja, a szám megkomponálásakor nincsenek határok. A készletek Németországban készülnek kiváló minőségű és környezetbarát anyagokból. A készlet 55 építőelemet tartalmaz, ebből 4 golyó.
Ajánlott életkor: 4+

Hasonló termékek

Hubelino Sudoku
12482 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hubelino golyópálya - kiegészítő 43 db.
15161 Ft
HUBELINO golyósáv - kocka nélkül 128 db
41054 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.